Alternatywy HD Tune

HD Tune to łatwy w użyciu program, który dostarcza informacji o dysku twardym komputera. Analizuje działanie dysku twardego i wyświetla informacje, takie jak czas dostępu, temperatura oraz wolna i używana przestrzeń dyskowa. Wszystkie te informacje można zapisać w schowku Windows. Następnie możesz użyć polecenia Wklej, aby uzyskać do niego dostęp w dowolnym edytorze tekstu.

Koszt
HD Tune to darmowe oprogramowanie, które może analizować wydajność dysku twardego. Przeprowadza zestaw testów porównawczych w celu określenia stanu dysku i może wykryć błędy. Oprogramowanie może również pobierać S.M.A.R.T. dane z dysku twardego, które są rodzajem informacji zgłaszanych przez system BIOS podczas uruchamiania. Ta informacja może wskazywać na awarię dysku twardego.

HD Tune jest przeznaczony do skanowania stanu i wydajności dysku twardego, a także jego temperatury. Może również monitorować stan dysku twardego, mierząc jego minimalną, średnią i maksymalną szybkość transferu. Potrafi również wykryć uszkodzone bloki, co pozwoli na ich naprawę i przywrócenie danych.

Zestaw funkcji
HD Tune oferuje szereg przydatnych funkcji. Ta aplikacja wyświetla informacje o dysku twardym i jego temperaturze w zasobniku systemowym. Posiada również możliwość kopiowania wyświetlanych informacji do schowka. Użytkownicy mogą zmieniać ustawienia tej funkcji zgodnie ze swoimi potrzebami. Co więcej, narzędzie HD Tune dostarcza dokładnych informacji o temperaturze dysków.

HD Tune to darmowy program, który umożliwia testowanie wydajności dysku twardego. Wyświetla informacje o wewnętrznej temperaturze dysku twardego, błędach i stanie, dzięki czemu możesz podejmować świadome decyzje. Program daje również możliwość usunięcia wszystkich danych z dysku, jeśli nie przejdzie testu.

Alternatywy
Istnieje kilka alternatyw HD Tune, z których możesz skorzystać. Niektóre z tych programów mają szereg funkcji, których nie ma HD Tune, w tym testy wydajności, monitorowanie błędów systemu i usuwanie plików. Niektóre są bezpłatne, a inne mają cenę. Na szczęście istnieje kilka alternatyw dla HD Tune dla Windows.

HD Tune Pro to bezpłatna i łatwa w użyciu aplikacja do analizy porównawczej dla komputerów z systemem Windows. Został zaprojektowany tak, aby był prosty i intuicyjny dla początkujących, a jednocześnie wystarczająco wydajny dla ekspertów. Najlepsze jest to, że jest dostępny za darmo, co czyni go łatwym wyborem dla wielu osób.

HD Tune do pobrania: https://programy.net.pl/program,hd-tune.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *